nejlepší vtipy - teplouši, homouši, lesbičky

Jedou dva chlapi výtahem a jeden povídá tomu druhému: "Dneska mám na to takovou chuť, že bych to dělal i s mouchou." A ten druhý: "Bzzz."
Přijde buzik do tetovacího salonu a chce vytetovat auto na přirození.Tetovač se ptá:jaká to má být značka.Buzik odpoví: mě je to jedno,já s tím budu stejně jezdit akorát do prdele.
Hádají se dva buzeranti. Je to opravdu velká hádka a lítají přitom velice silná slova.
"A víš ty co? Vyliž mi prdel!" huláká jeden.
A ten druhej mu odpovídá: "Tak na to zapomeň! Žádný usmiřování nebude."

Stoji homouš před zrcadlem a najednou se vzruši. Usměje se a povídá: "Ale jdi ty, vždyť to jsem já."

Hraji spolu v chatě karty teplouš a sadista. Kdo vyhraje, může si s tim druhým dělat, co se mu zlibi.
Pořád vyhrává teplouš a sadista tedy musi poslušně dávat "laskyplnou" odměnu. A tu konečně vyhraje sadista. Vezme teplouše a dá mu ptáka do svěráku, svěrák zamkne a poté vezme pilku a přistoupí k teploušovi. Ten se šíleně zadívá a řekne: "Snad mi ho nechceš uřezat?"
Sadista se zasměje, položí pilku na svěrák a šibalsky pronese: "To bych si nikdy nedovolil. Až tuhle chatu podpálim, ty to uděláš sám."

Víš, jak teplouš předstírá orgasmus?
- Vytáhne ho a plivne partnerovi na záda.

Jednoho krasného dne najde jeden bezdomovec na zemi ležet stokorunu. Sebere ji a přemýšlí, co s ni má dělat. Rozhodne se, že koupí rum. Tak si ho koupí a ožere se, lehne si na lavičku a usne. Jde okolo teplouš a zrovna to na něj vleze, tak bez váhání skočí na ubohého bezdomovce a sexuálně se na něm ukojí. Za odměnu mu da do kapsy 100 Kč. Ráno se bezdomovec probudi, a vida, má v kapse 100 Kč. "Tak to jsem se asi pořádně nevožral," řiká a jde koupit rum. Historie se opakuje, usne na lavičce. V noci jde okolo teplouš a zase se na něm ukoji. Ráno se bezdomovec probere z šílený vopice, sáhne do kapsy a ma tam ke svému zděšeni zase 100 Kč. Pronese: "Rum, ten už si nekoupim, hrozně mě vod něj boli prdel!"
Teplouš vejde do řeznictví a chce štangli salámu. Řezník se ptá, jestli v celku nebo nakrájet.
"Samozřejmě že v celku," zavrčí teplouš, "mám snad v prdeli jukebox?
Decentně vyhlížející mladík nastoupil před odvodní komisi a jednou z posledních otázek bylo, zda je homosexuál. Mladík přiznal, že ano.
"Tak teplouš, jo?" zavrcel předseda komise, "a myslíš, že bys dokázal zabít chlapa?"
"Jo, nejspíš jo," odpovídá mladík, "ale trvalo by to asi pár dní."
Co uděláš, když v San Francisku upustíš klíče na zem?
- Dokopeš je do San Jose a tam se pro ně ohneš.
Generál se svými vojáky dobyl velké město. Nechá si je nastoupit a rozkazuje: "Vojáci, právě jsme dobyli město. Takže ženy zabít a muže znásilnit."
V řadách vojaků se tvoří velký chaos. Až jeden vystoupi z řady a směle se zeptá: "Ale pane Generále, nemělo by to být obráceně?"
Vtom ho zezadu nakopne jeden z vojáků a pěkně přihřátým hlasem mu povidá: "Drž hubu, rozkaz je rozkaz!"
Po nudistické pláži jde nahý chlap. Na jedné půlce zadku má vytetovaný vánoční stromeček a na druhé velikonoční kraslici. Přijde k němu teplouš a ptá se ho: "Nemáte náhodou mezi svátky volno?"

Doporučujeme: obrázky a animované gify * pošli SMS zdarma * Miloš Zeman * velikonoční obrázky * lyžování - přehled ski areálů * Christmas pictures * Visit Prague for free * Vánoční trhy 2012
Sleduj TV online zdarma na internetu: ČT1 online * ČT Sport online * Nova TV online * Prima Family TV online * Fanda TV online * Barrandov TV online * Pětka TV online * Šlágr TV online * Pohoda TV online * HBO online * MTV online * Markíza TV online * Joj TV online * RTL online *
© prokes.net, 2010