Nejlepší vtipy o sportu a sportovcích

Nejlepší vtipy o sportu a sportovcích


Proč nemůže Dominik Hašek chodit do bordelu?
- Protože by všechno chytil.

Tlačenice v metru. Mladá žena se nechtíc dotkla neznámého muže na citlivém místě. "Promiňte, nechtěla jsem," omlouvá se. "Slečno, já jsem šachista, chtěla-nechtěla, když už jste se jednou dotkla figurky, musíte s ní hrát!"

Češi hrajou s Amíkama na MS a po první třetině už prohrávají 2:8. "To nic, kluci, dodržujte moje pokyny a já vám říkám, že to otočíme!" povzbuzuje manšaft Růžička. Po druhý třetině už je to 14:5 pro Amíky, v ochozech to vře, hráči jsou už vytočený, Vokoun se snaží něco namítat a Růžička sklidňuje situaci: "Ty mlč, *ole a vy kluci hrajte dál svoji hru, vidíte, že už je dotahujem a nakonec je převálcujem!" Nakonec Amíci vyhrajou 19:9, celá česká střídačka sklesle sedí, Růžička si je vyčítavě měří, nikdo neřekne ani slovo jenom Vokoun si pro sebe zamumlá: "Hned jsem říkal, že hrát od začátku powerplay je pí*ovina!"

Muž, kterého kdysi vysadili na pustý ostrov v Tichém oceánu, jde po pláži, vousy až po kolena. Náhle se z vln vynoří překrásná žena. "Jste tu již dlouho?" Ptá se. "Čtrnáct let." Odpovídá. "Jak dlouho jste neměl cigaretu?" Ptá se. "Čtrnáct let." Žena rozepne kapsičku u své mokré kombinézy, vytáhne krabičku Camelek, jednu zapálí a podá mu ji. Muž lačně šlukuje. "Jak dlouho jste neměl panáka whisky?" "Čtrnáct let." Rozepne další kapsu a nabídne mu láhev. Muž si pořádně lokne a láskyplně na ženu pohlédne. "A jak dlouho jste si to s nikým nerozdal?" Otáže se žena plaše. "Čtrnáct let" Odpoví muž roztouženě. Žena si začne rozepínat kombinézu. "To mě podrž," vyhrkne muž, "snad tam nemáte golfové hole?"

Sestry Williamsové sedí v šatně před začátkem tenisového zápasu. "Myslím si, že náš otec nám dává do jídla steroidy" Pronese Serena. "Proč si to myslíš?" Ptá se šokovaná Venus. "Víš, začínají mi růst chlupy na místech, kde jsem je předtím nikdy neměla." "To je hrozné, a kde například?" "Například na koulích..."

Sedí dva důchodci na lavičce a sledují místní fotbalovou jedenáctku. Najednou se jeden z nich chytne za hlavu a začne křičet: "Jako řezníci, jako řezníci." Druhý na to: "Co blbneš, Franto?" "No tak se podívej, jdou od porážky k porážce."

Doporučujeme: obrázky a animované gify * pošli SMS zdarma * Miloš Zeman * velikonoční obrázky * lyžování - přehled ski areálů * Christmas pictures * Visit Prague for free * Vánoční trhy 2012
Sleduj TV online zdarma na internetu: ČT1 online * ČT Sport online * Nova TV online * Prima Family TV online * Fanda TV online * Barrandov TV online * Pětka TV online * Šlágr TV online * Pohoda TV online * HBO online * MTV online * Markíza TV online * Joj TV online * RTL online *
© prokes.net, 2010