vtipy a zábavné sms - povodně v ČR v roce 2002

Vyměním secesní dům v Praze-Karlíně za dům nebo zachovalou kůlnu ve Spišských Trhanovcích, může být i v osadě. Dnes nebo zítra. Zn: Hodnotu za hodnotu.
Delvita v Praze na Florenci se jako jediný supermarket může chlubit nabídkou čerstvých ryb - přímo z vody.
Společnost Benátky s.r.o. zprovoznila zkušební provoz říční dopravy ulicemi Prahy. Cestující mohou prozatím využít těchto služeb na trase Karlín - Staroměstské náměstí - Karlův most - Malá Strana a Invalidovna - Holešovice. V případě zájmu je společnost připravena rozšířit své aktivity i do dalších českých měst včetně Ústí pod Labem.
Kolegyně se v práci nakloní k uchu svého kolegy a šeptá: "Jsem vlhká, jsem mokrá, jsem z Prahy."
Na Barandově se dohodli, že se bude natáčet druhý díl filmu Řeka čaruje.
Prosím komparzisty, kteří se zajímali o natáčení druhého dílu filmu Vodní svět, ať se dostaví na Karlův most. Je to tady! Kevin Costner.
Prosíme občany z Mokřan a Vodňan, ať se přestanou chlubit, že to věděli.
Ahoj kamaráde, zvu Tě do Národního divadla. Dávají tam Vltavu. Vstupenky jsou zadarmo.
Od revoluce se nic nezměnilo. Ostraváci dřou a pražáci se válejí u vody.
Sedí dva muži v hospodě na pražském nábřeží, za nímž se valí rozvodněná Vltava. Jeden se najednou praští do čela a zařve: "Sakra, já nechal v práci puštěnej kohoutek!!!" Jeho soused se zeptá: "A kde děláš?" "Nooo, na slapský přehradě."
Lachtan Gaston připlaval přes Labe a Severní moře do Doveru a požádal o politický azyl ve Velké Británii, protože v pražské ZOO se cítil rasově diskriminován: "Cítil jsem se znevýhodněn na trhu práce. Všechny výhody a samičky jdou v ČR jenom tuleňům." Británie mu azyl zamítla a vyhostila ho zpátky do Německa, ale čeští tuleni už budou potřebovat pro plavby do Británie víza, až do doby vplutí ČR do EU.
Zvídavý čtenář se nás zeptal: "Kdo má na silnici přednost, motorové vozidlo nebo motorový člun? v předpisech jsem to nenašel ;-(
Hele Vojto, neplave támhle tvůj barák? A sakra, stará zase zapoměla zavřít vodu v koupelně. Můžu si půjčit tvůj mobil?
Právník a inženýr chytají ryby na Jadranu. Právník povídá: "Já jsem tady, protože pojišťovna mi vyplatila peníze za shořený dům". "No to je náhoda," povídá inženýr. "Mě zase pojišťovna vyplatila peníze, protože mi povodeň strhla dům." Právník se zamyslí a pak se zeptá: "A jak se vám povedlo způsobit povodeň?"
Srdečně zveme na úterní závody ve slalomu na vodních lyžích v pražské Stromovce. Sraz nad Křižíkovou fontánou.
Masarykovo nádraží se vrací k osvědčenému názvu: Přístaviště Praha Střed.
V metru na trase C stanice Nádraží Holešovice: "Nádraží Holešovice, konečná stanice, prosíme vyplavte."
Na Hlavním nádraží nad kolejištěm stojí na ceduli: Koupání v kolejišti je přísně zakázáno!
Na stanici metra čeká souprava: "Vážení cestující, urychlete prosím vplouvání do metra, za naší soupravou stojí v tunelu další a dochazí jí zásoby kyslíku!"
Cedule na vchodu do metra: Zákaz ježdění na kolečkových bruslích, skateboardech, surfech a vodních skútrech.
Provoz podvodní dráhy byl přerušen, využijte prosím náhradní lodní dopravy označené XB.
Po neúspěšném zavření dveří v metru hlásí řidič do mikrofonu: "Vyndejte prosím rybu, která zablokovala dveře v poslední soupravě."
Změna jízdního řádu lodní dopravy: Od 13. do 16.srpna 2002 budou všechny lodě projíždějící Prahou kotvit i v těchto přístavech: Malostranská, Staroměstská, Můstek, Florenc, Invalidovna, Palmovka, Vltavská a Nádraží Holešovice. Pokud podmínky dovoli, bude otevřen i přístav Masarykovo Nádraží.
Hledáme odborníky na pěstování rýže. Prostory máme. Povodí Labe, pobočka Litoměřice.
Miláčku mám ejakulovat nebo evakuovat.
Ministerstvo sociálních věcí ve spolupráci s resortem zdravotnictví vydalo seznam skladeb a děl, které by v následujících týdnech rozhodně neměly vysílat média. Jedná se o následující tituly:
Voda (Elán), Teče voda teče (Plavci), Dunaj šumí (Karol Duchoň), Kocábka náramná (Spiritual Quintet), Námořnickej bál (W. Matuška), Mississippi (P. Černocká/Pussycat), Kapitáne, kam s tou lodí (P. Filipovská) a všechny vodácké písně.
Ředitelství tradičního festivalu Pražské Jaro rovněž pro příští sezonu uvažuje o tom, že úvodní skladbu B. Smetany VLTAVA nahradí rozsáhlou suitou Požáry a spáleniště. Na dobu neurčitou vyřadila ČT (komerční stanice to v rámci ratingu odmítly) filmy Povodeň, Ryba na suchu, Plavecký mariáš, Dobrodružství Poseidonu. Nova naproti tomu okamžitě hodlá nasadit filmy Titanic, Vodní svět a seriál Velké sedlo.
Zároveň Rada pro televizní a rozhlasové vysílání rozhodně doporučuje nevysílat filmy o pojišťovacích agentech.
Českobudějovická skupina Vltava hodlá s okamžitou platností změnit svůj název na Sahara. Vyfoukla tím vítr z plachet bývalému souboru Oceán, který hodlal natočit pod stejným názvem příležitostné CD s titulem Blažené sucho. Petr Muk nakonec rozhodl, že toto CD bude připraveno pod hlavičkou Poušť.
Hlášení v metru na trase C: "Hlavní nádraží. Vystupujte vpravo ve směru plavby."
Příští stanice - Muzeum. Prosíme, nadechněte se.
Kralupy pod Vltavou a Ústí pod Labem
Zprávy pro vodáky: všechny jihočeské silnice jsou sjízdné.
Metro nádraží Holešovice: "Ukončete prosím výstup a nástup, dveře se zavírají. Příští stanice: Hamburk."
Dnes odpoledne přišla o život poštovní doručovatelka v Libni, když vybírala po domech nedoplatky za vodu.
Mezi stanicemi Palmovka a Florenc je zajištěná náhradní kyvadlová doprava ponorkami MHD.
Čau Karle, jedem do Prahy. Nevíš, kde bysme si tam mohli zaplavat?
Prodám chatu. K vidění ve 22:20 v Chuchli, ve 23:00 u Národního divadla a ve 23:50 v Troji. Zn: Rychlé jednání!
Vzkaz pro sudetské Němce: Ty chalupy vám vracíme!
Prodám chatu v Českých Budějovicích, k vidění u Karlova mostu. Plovoucí podlaha, vodní postel, tekoucí voda, koupaliště u chaty. Zn.: Spěchá
Zájemci o kompars k filmu Vodní Svět II. nechť se dostaví na Karlův Most a přilehlá nábřeží. Váš primátor.
Hraješ rád lodě? Remorkér na poli Kralupy na Vltavou - zásah, potopen!
Obyvatelé Mělníka, pospěště k mostu! Začíná tradiční klání Chyť si svého Pražáka. Naposledy se soutěžilo v roce 1890!
Heslo obyvatel Karlína a Kampy: dobrá voda denně doma.
"Humanitární pomoc zaplavenému Německu je obrovská. Češi posílají po vodě matrace, skříně a někdy i celé domky," říká starosta Drážďan Helmut Wassermann.
Hlášení metra ve stanici Vltavská: na druhou kolej právě přijel parník ze Štěchovic.
Vazeny uzivateli mobilniho telefonu, nase cajovna situovana v centru Ceskych Budejovic Vam dnes nabizi k Vasi navsteve vodu zdarma.
Tisková agentura: Česká vláda vyhlašuje výběrové řízení pro dodávky nových dopravích prostředků místo poškozených vozů pražského metra. Zúčastněna je například firma Loděnice Sevastopol se svým novým modelem Kursk II.
Inzerát: přijmu učitele plavání. Zn.: Praha bude napuštěna dnes odpoledne.
Prodám chatu v Davli, k vidění na Jiráskově mostě. Zn.: Spěchá.
VAROVÁNÍ: V důsledku povodní se v České republice přemnožili vodníci! Pokud nějakého najdete, strčte ho do kýble s vodou a pošlete do Japonska, kde jich je nedostatek.

Doporučujeme: obrázky a animované gify * pošli SMS zdarma * Miloš Zeman * velikonoční obrázky * lyžování - přehled ski areálů * Christmas pictures * Visit Prague for free * Vánoční trhy 2012
Sleduj TV online zdarma na internetu: ČT1 online * ČT Sport online * Nova TV online * Prima Family TV online * Fanda TV online * Barrandov TV online * Pětka TV online * Šlágr TV online * Pohoda TV online * HBO online * MTV online * Markíza TV online * Joj TV online * RTL online *
© prokes.net, 2010